About OSNOVNA ŠKOLA ZA POSEBNO MUZIČKO VASPITANjE I OBRAZOVANjE "STEVAN HRISTIĆ"

This author has not yet filled in any details.
So far OSNOVNA ŠKOLA ZA POSEBNO MUZIČKO VASPITANjE I OBRAZOVANjE "STEVAN HRISTIĆ" has created 3 blog entries.

Rezultati sa XII Takmičenja mladih pijanista u Zrenjaninu

Naši učenici, Bačić Miloš, Bođo Blanka i Krneta Nevena učestvovali su na XII Takmičenju pijanista u Zrenjaninu od 25.02. do 28.02.2012. godine i postigli sledeće rezultate: Bačić Miloš je osvojio II nagradu, Bođo Blanka III, a Krneta Nevena je dobila pohvalu. Učenici su u klasama Eve i Žužane Antalovič i pohađaju niže razrede klavira.

Međunarodno takmičenje Davorin Jenko – Beograd

Ovih dana, u Beogradu je već u toku međunarodno takmičenje Davorin Jenko. Naime, klavirsko takmičenje je završeno 24.02., a 03.03. počinje takmičenje duvača. Naši učenici sa svojim nastavnicima flaute, klarineta i trube pripremaju se za jedno veoma jako takmičenje na koje se sve više i više odazivaju i učenici muzičkih škola iz drugih država u okruženju. Do sada, naši učenici su bili zapaženi i imali lepe rezultate. I dalje se nadamo tome.

Slađana Josić – klavirski koncert

30. januara 2012. godine, u 18h, u koncertnoj sali škole, održan je koncert pijanistkinje Slađane Josić. Na programu su bila dela Baha, Betovena, Lista, Debisija i Babića.