About MUZIČKA ŠKOLA "VOJISLAV-LALE STEFANOVIĆ"

This author has not yet filled in any details.
So far MUZIČKA ŠKOLA "VOJISLAV-LALE STEFANOVIĆ" has created 6 blog entries.

Tribina posvećena stvaralaštvu kompozitora Dragoja Đenadera

U okviru 5 Smotre stvaralaštva srpskih kompozitora održana je Tribina posvećena stvaralaštvu kompozitora Dragoja Đenadera. Predavači su bili dr. Sonja Marinković (klavirska dela) i mr. Branislava Popović (horske kompozicije). Uvodni referat je napisao prof. mr. Nebojša Todorović, o životu i celokupnom delu tog uglednog ali pomalo zaboravljenog srpskog kompozitora.

By | decembar 3rd, 2015|Razno|Nema komentara

58. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije

Drage kolege,

obaveštavamo vas da se 58. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije održava od 8-15. maja u Užicu.

Za više informacija posetite: http://festival2014.wikispaces.com

58. Republički festival

Naslovna slika

Uvođenje usluge Gugl aplikacije za obrazovanje u organizaciju rada škole

Tokom leta 2013. otvoren je internet domen za školu, na obrazovnom domenu za našu zemlju na edu.rs.

Internet adresa školskog sajta sada je  http://www.msue.edu.rs/
Povezali smo školski internet domen sa uslugom Gugl aplikacije za obrazovanje.

Kratak osvrt na seminar „Nova škola – višefrontalna nastava“

Pohađanje ovog seminara upravo su završili nastavnici naše škole Goran Brković i Maja Dakić-Brković. Detaljnije o seminaru od učesnika na linku http://sites.google.com/site/infomsue/dogadanja

Promocija sajta „Klik do znanja“

Video konferencija promocije sajta "Klik do znanja" održana je u petak, 10. februara u prostorijama Majkrosoftove kancelarije u Beogradu.

Snimak cele promocije možete videti ovde /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";} http://www.youtube.com/watch?v=LFsJI8y5yRY&feature=youtu.be, a predstavljanje rubrike posvećene muzičkoj umetnosti, koju uređuje Maja Dakić-Brković, nastavnik naše škole, možete videti ovde /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";} http://www.youtube.com/watch?v=LFsJI8y5yRY#t=15m02s

Tehničku realizaciju promocije rubrike o muzičkoj umetnosti omogućio je Goran Brković, takođe nastavnik naše škole.